FAQ

Oczywiście! Podczas prowadzenia online jesteśmy w stałym kontakcie, dzięki czemu możemy na bieżąco modyfikować Twój plan treningowy, jak i dietę.

W takim wypadku dasz mi znać, co konkretnie Ci nie odpowiada, dzięki czemu zmodyfikuje plan tak, byś w zupełności był/a z niego zadowolony/a.

Nie, po zakupie planu treningowego bądź prowadzenia online proszę Cię o wypełnienie ankiety, w której zaznaczyć możesz preferowane miejsce wykonywania treningów. Ja sama natomiast zawsze rekomenduje trening na siłowni, jeśli tylko jest taka możliwość.

Jest to bardzo indywidualna kwestia, wszystko zależy od Twojego celu, czasu na jego realizację jak i Twojego zaangażowania. Po zakupie planu treningowego otrzymujesz ankietę, dzięki której mogę określić jaki będzie najbardziej optymalny sposób dla Ciebie, by uzyskać wymarzoną sylwetkę.

Prowadzenie online polega na stałej asyście podopiecznego przez trenera. Dbam o Twoją dietę oraz poprawność wykonywanych przez Ciebie ćwiczeń, które dobieram indywidualnie pod oczekiwane przez Ciebie rezultaty. Jesteśmy w stałym kontakcie, więc na bieżąco obserwujemy rezultaty i wprowadzamy ewentualne zmiany. Odpowiadam na Twoje pytania dotyczące treningów i diety, oraz gdy trzeba służę dawką motywacji. 🙂

Nie będzie z tym problemu. Należy pokryć jednak koszta wykonanych już usług.